Каталог товарів
Вибране

Питання і відповіді

 • Що мені треба знати ще про ваші препарати?

  Товар у нашому магазині абсолютно легальний. Ми не займаємося продажем психотропних та наркотичних речовин.
  Препарати сприяють настанню ерекції лише за наявності сексуального збудження. Так як дія препаратів є суто індивідуальною для кожного організму, ми зі свого боку 100% гарантію позитивного результату дати не можемо.
  Не приймайте більше однієї таблетки на день. Слідкуйте будь ласка за дозуванням та протипоказаннями або проконсультуйтеся із кваліфікованим лікарем
  Відповідальність за можливі негативні наслідки для свого здоров'я несе сам покупець!

 • Чому ваші таблетки дешевші ніж в аптеці?

  Тому що ми продаємо так звані дженерики відомих препаратів (точні копії). Дженериками називаються препарати, які випускає фірма, яка не витрачала грошей на їх розробку та випробування. Тобто компанії потрібно вкласти гроші у виробництво — і препарат готовий. Як правило, за рахунок цього вдається заощадити кілька мільярдів доларів, і тому коштують дженерики значно дешевше за оригінал. Налагоджувати випуск таких ліків дозволено лише після того, як закінчиться дія патенту на оригінальні ліки.

 • Де випускаються препарати, які ви продаєте?

  Всі препарати виробляються в Індії, яка забезпечує дженериками весь світ.

 • Чи гарантуєте ви якість ваших препаратів?

  Так, гарантуємо! Наші препарати відповідають оригінальним на 100%! Ми маємо сертифікат, виданий Міністерством Охорони Здоров'я Індії, який підтверджує надійність усіх препаратів, що продаються на нашому сайті.

 • Чи не дізнаються працівники пошти, що саме знаходиться у моїй посилці?

  Ні, працівники пошти про це не дізнаються, тому що перед відправленням посилки ми ретельно упаковуємо та заклеюємо товар у непрозору упаковку без будь-яких написів.